Falešná identita na internetu

24. července 2012 v 22:45 | Megan& Jessica ... píše Megan |  Ostatní články

.....
Rozhodla jsem se napsat takový krátký článek se stručným infem, o falešných identitách na internetu. Něco podobného jsem četla na Krásné, nebo kdesi, tak jsem se rozhodla to pojmout se svým názorem. Nikomu svůj názor nenutím, je to jen můj pohled na věc !

.....
Nebudu tady psát nějakou slohovou práci, spíš jenom tak můj pohled na věc ...

:piiinkie: Falešná identita - proč to vlastně existuje ? Někdo chce být někým jiným na internetu nebo sociální síti, chce se udělat krásnějším, proto používá falešné fotky, nebo klidně i celou jinou osobou (tzv. " fejky "). Většinou jsou to holky, které si tím, že vytváří falešné profily na internetu zvyšují sebevědomí, ale proč ? Proč se radši pěkně neobléknout a nevyrazit za kamarády ven ? Každý někdy používá nějakou " smyčku " na netu, třeba bydliště (neuvádí přímo třeba Jihlava, ale zadá třeba Praha ...) to jsou ale informace, u kterých se zfalšování dá pochopit.

:piiinkie: Nejhorší případy falešných identit na internetu jsou samozřejmě ty, kdy se starší lidé vydávají za mladé pěkné kluky s pěknou fotkou nejen na Facebooku a láká tak do svých spár mladé a hloupé holky, které věří řečičkám co jim takové existence napovídají. To si pak asi každý dovede představit jak to je ... Ne jednou se kvůli takovým to falešným identitám na internetu stala nejedna holka obětí znásilnění, či dokonce únosu nebo vraždy.

:piiinkie: Jak jsem psala, jsou takové dva typy identit : jedna je ta, že se nějaká slečna prostě nudí, tak si založí falešný profil na internetu, vygooglí nějakou fotku a pak si díky své krásné fotce píše se spoustou kluků a zvyšuje si tak svoje nulové sebevědomí ; nebo druhý typ - to je ten horší, pedofilní.

:piiinkie: Ať si každý o falešné identitě na internetu myslí co chce, já mám názor negativní i na tu " nevinnější " formu a to tu, vydávání se za někoho. I to vás může dostat do různých problémů - co jste řekli, co jste neřekli ... - a podobně. Zastávám se toho, že zdravě sebevědomý člověk nikdy takové věci nedělá.

A co vy ? Jaký máte názor ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu! Photobucket - Video and Image Hosting